Розклад занять та графік консультацій викладачів

Будь ласка, виберіть курс навчання:

 

  1 курс 2 курс 3 курс 4 курс 5 курс 6 курс

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

1 курс (весняний семестр) 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи ДМ 21 БІ 21
Понеділок 1 НГ, ІКГ 616 Артеменко Дмитро Юрійович Правознавство 471 Бондарчук Юрій Петрович
2 Фізичне виховання Остроухов Олексій Валентитнович Фізичне виховання Савченко Володимир Валерійович
3 Українська мова 615 Бабич Тетяна Валеріївна Українська мова 615 Бабич Тетяна Валеріївна
4    
Хімія 613, Кирносовська Тетяна Євгенівна
5    
Вівторок 1 Історія інженерної діяльності БДМБ1 Пашинський Микола Вікторович Фізика 414 Гур'євська Олександра Миколаївна
2 Фізика ауд,№ 1 Гур'євська Олександра Миколаївна Інженерна та КГ 616 Артеменко Дмитро Юрійович
3    
4    
Середа 1 Інформатика ауд,№ 2 Кислун Олег Андрійович Фізика, 414 Гур'євська Олександра Миколаївна
Хімія ауд,№ 2 Тунік Тетяна Михайлівна Хімія ауд,№ 2 Тунік Тетяна Михайлівна
2 Іноземна мова 604 Гречихіна Наталія Володимирівна Іноземна мова 604 Гречихіна Наталія Володимирівна
3   Фізика, 416 / 411 Гур'євська Олександра Миколаївна
Історія інженерної діяльності, БДМБ Пашинський М.В. Фізика, 414 Гур'євська Олександра Миколаївна
4    
 
Четвер 1 Інформатика 301 Кислун Олег Андрійович Іноземна мова, 604 Гречихіна Наталія Володимирівна
Хімія, 613 Кирносовська Тетяна Євгенівна Вступ до будівельної справи БДМБ, Пашинський Микола Вікторович
2 Фізика, 414 Гур'євська Олександра Миколаївна Інженерна та КГ 616 Артеменко Дмитро Юрійович
Фізика, 407, 413 Гур'євська Олександра Миколаївна
3 НГ, ІКГ, ауд.№ 2 Артеменко Дмитро Юрійович  
Вища математика, 512 Філімоніхіна Ірина Іванівна Інженерна та КГ, 616 Артеменко Дмитро Юрійович
4    
  Правознавство, 471 Бондарчук Юрій Петрович
П'ятниця 1 Вища математика ауд.№ 2 Філімоніхіна Ірина Іванівна Вища математика ауд.№ 2 Філімоніхіна Ірина Іванівна
2 Вища математика 512 Філімоніхіна Ірина Іванівна Вступ до будівельної справи БДМБ Пашинський Микола Вікторович
3   Вища математика 512 Філімоніхіна Ірина Іванівна
4    

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ІІ курс (весняний семестр) 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи БІ 20 БІ 21-3ск ДМ 20; ДМ 21-3ск
Понеділок 1 Правознавство 471 Бондарчук Юрій Петрович   Теоретична механіка 657 Олійніченко
Філософія, 452 Римар Сергій Петрович
2 Теоретична механіка 657 Олійніченко Основи ІТБ БДМБ Настоящий Владислав Анатолійович Технологія КММ, ауд.№ 2 Кузик Олександр Володимирович
3 Теоретична механіка 661 Філімоніхін Генадій Борисович Теоретична механіка 661, Філімоніхін Генадій Борисович Теоретична механіка 661 Філімоніхін Генадій Борисович
Вища математика 516 Якименко Сергій Миколайович Вища математика, 516 Якименко Сергій Миколайович Філософія 452 Римар Сергій Петрович
4      
5      
Вівторок 1 Геодезія в будівництві БДМБ Квятковська Надія Іванівна Вища математика 510 Якименко Сергій Миколайович Надійність та випроб.машин БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
2 Геодезія в будівництві БДМБ Тихий Андрій Анатолійович Геодезія в будівництві БДМБ Тихий Андрій Анатолійович Філософія ауд.№ 3 Римар Сергій Петрович
3 Вища математика 510 Якименко Сергій Миколайович Практикум з інж.геодезії БДМБ Квятковська Надія Іванівна   Гідравліка, гідро- та пневмопр ауд.№ 2 Руденко Тимофій Вікторович
4      
Середа 1 Фізичне виховання Махно Вікторія Вікторівна Фізичне виховання Спортзал Махно Вікторія Вікторівна Фізичне виховання Спортзал Бойко Юрій Жоржович
2 Будівельне матеріалознавство 259А Дарієнко Віктор Вікторович Будівельне матеріалознавство 259А Дарієнко Віктор Вікторович ВСТВ ауд.№ 2 Василенко  Іван Федорович
3 Будівельне матеріалознавство 614 Дарієнко Віктор Вікторович Практикум з інж.геодезії БДМБ, Квятковська Надія Іванівна Надійність та випроб.машин БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
Геодезія в будівництві БДМБ, Квятковська Надія Іванівна  
4      
Четвер 1 Практикум з інж.геодезії, БДМБ Квятковська Надія Іванівна   Вища математика 514 Якименко Сергій Миколайович
  Вища математика ауд.№ 1 Якименко Сергій Миколайович
2 Менеджмент у будівництві 258А Царенко Ілона Олександрівна Теоретична механіка 657 Олійніченко Любов Сергіївна Технологія КММ 156 Молокост Людмила Анатоліївна
Філософія 458 Римар Сергій Петрович Надійність та випроб.машин БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
3 Практикум з інж.геодезії БДМБ Квятковська Надія Іванівна Менеджмент у будівництві, 402 Царенко І. О. ВСТВ 409 Василенко  Іван Федорович
Будівельне матеріалознавство, 614 Дарієнко В.В. ВСТВ 409 Василенко  Іван Федорович
4      
Правознавство 471 Бондарчук Юрій Петрович
П'ятниця 1 Теоретична механіка 661 Філімоніхін Генадій Борисович Теоретична механіка 661 Філімоніхін Генадій Борисович Теоретична механіка 661 Філімоніхін Генадій Борисович
2 Філософія ауд.№ 3 Римар Сергій Петрович Філософія ауд.№ 3 Римар Сергій Петрович Іноземна мова 608 Щербина Світлана Володимирівна Гідравліка, гідро- та пневмопр 261 Ковальчук Наталія Володимирівна
3 Менеджмент у будівництві 401 Царенко Ілона Олександрівна Менеджмент у будівництві 401 Царенко Ілона Олександрівна Іноземна мова, 608 Щербина С.а В.
 
4      

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ІІІ курс (весняний семестр) 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи БІ 19; БІ 20-3ск ДМ 19; ДМ 20-3ск
Понеділок 1 Професійна етика 461 Пітел Наталія Сергіївна  
Будівельні машини БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
2 Інженерні вишукування 259А Тихий Андрій Анатолійович Будівельні машини БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
3   Гідравліка, гідро- та пневмопр 261, Ковальчук Наталія Володимирівна
 
4    
5    
Вівторок 1 Теплогазопостачання і вент. 259 Ломакін Віктор Миколайович Прогнозування техніч.стану БДМ БДМБ4 Тихий Андрій Анатолійович
2 Будівельна техніка БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович Теплогазопостачання і вент. 263 Ломакін Віктор Миколайович Гідравліка, гідро- та пневмопр 259А Руденко Тимофій Вікторович
3   Основи менеджменту 407А Царенко Ілона Олександрівна
 
4    
Середа 1 Геологічні та кліматичні ВБ БДМБ Пашинський Микола Вікторович Деталі машин 661 Невдаха Юрій Андрійович
 
2 Архітектура будівель і споруд 611 Яцун Володимир Володимирович Якість машин БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
3 Професійна етика 258А Пітел Наталія Сергіївна Основи наукових досліджень БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
Будівельна техніка БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович
4    
Четвер 1 Технологія буд.виробництва БДМБ Скринник Іван Олександрович  
Деталі машин 661 Невдаха Юрій Андрійович
2 Архітектура будівель і споруд БДМБ Скринник Іван Олександрович Деталі машин, 656, Пукалов В.В. / Невдаха Ю.А.
Метали і зварювання у будів 614 Тихий Андрій Анатолійович Основи САПР МО, БДМБ Яцун Володимир Володимирович
3 Геологічні та кліматичні ВБ БДМБ Пашинський Микола Вікторович Основи САПР МО БДМБ Яцун Володимир Володимирович
4    
П'ятниця 1     Основи менеджменту 401 Царенко Ілона Олександрівна
   
2 Технологія буд.виробництва 602 Плотніков Олег Анатолійович Прогнозування техніч.стану БДМ, БДМБ Тихий Андрій Анатолійович
Деталі машин 656 Невдаха Юрій Андрійович
3 Метали і зварювання у будів 259А Тихий Андрій Анатолійович  
4    

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

IV курс (весняний семестр) 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи ДМ 18; ДМ 19-3ск БІ 18; БІ 19-3ск,1 БІ 19-3ск; БІ 20-2ск
Понеділок 1 Техн.виробн.та рем.машин БДМБ Тихий Андрій Анатолійович    
2 МЗР БДМБ Хачатурян Сергій Леонідович    
3      
4      
5      
Вівторок 1   Механіка грунтів, ОФ 259А Карпушин Сергій Олександрович Механіка грунтів, ОФ 259а Карпушин Сергій Олександрович
Розробка СІК, 471 В'юник Ольга Володимирівна
2 Проектування ПТМ БДМБ Яцун Володимир Васильович Основи охорони праці 259 Лізунков Олександр Вікторович Основи охорони праці 259 Лізунков Олександр Вікторович
Метрологія і стандартизація 402 Василенко  Іван Федорович Метрологія і стандартизація 402 Василенко  Іван Федорович
3 Проектування ПТМ БДМБ Яцун Володимир Васильович Основи і фундаменти БДМБ Карпушин Сергій Олександрович   Основи охорони праці БДМБ Лізунков Олександр Вікторович
Механіка грунтів, ОФ БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
4      
Середа 1   Будівельні конструкції БДМБ Дарієнко Віктор Вікторович Метрологія і стандартизація 409 Ковальчук Наталія Володимирівна  
Деталі машин БДМБ Настоящий В.А.  
2 Деталі машин БДМБ Настоящий Владислав Анатолійович Основи і фундаменти 259 Карпушин Сергій Олександрович Основи і фундаменти 259 Карпушин Сергій Олександрович
Будівельна механіка 259 Портнов Геннадій Давидович Будівельна механіка 259 Портнов Геннадій Давидович
3 Основи охорони праці 611 Лізунков Олександр Вікторович Розробка СІК 570 В'юник Ольга Володимирівна Будівельна механіка БДМБ Портнов Геннадій Давидович
Будівельна механіка БДМБ Портнов Геннадій Давидович Розробка СІК 570 В'юник Ольга Володимирівна
4      
Четвер 1 Техн.виробн.та рем.машин, БДМБ Тихий А. А.   Основи і фундаменти БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
Машини для ЗР БДМБ4 Хачатурян С. Л. Механіка грунтів, ОФ, БДМБ, Карпушин Сергій Олександрович
2 Машини для ВБМ БДМБ Настоящий Владислав Анатолійович Метрологія і стандартизація 409 Ковальчук Наталія Володимирівна Основи охорони праці БДМБ Лізунков Олександр Вікторович Будівельні конструкції БДМБ Дарієнко Віктор Вікторович
3   Основи системного аналізу 369 Трушаков Дмитро Володимирович Основи системного аналізу 369 Трушаков Дмитро Володимирович
4      
П'ятниця 1 Автотракторний транспорт БДМБ Карпушин Сергій Олександрович Будівельні конструкції БДМБ Дарієнко Віктор Вікторович Будівельні конструкції БДМБ Дарієнко Віктор Вікторович
2 Розробка СІК 461 В'юник Ольга Володимирівна Розробка СІК 461 В'юник Ольга Володимирівна Розробка СІК 461 В'юник Ольга Володимирівна
3      
4      

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

V курс (весняний семестр)  МАГІСТРИ 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи БІ 21м
Понеділок 1  
2 Технологія зведення спец.БС БДМБ Джирма Станіслав Олександрович
3 Технологія зведення спец.БС БДМБ Джирма Станіслав Олександрович
4  
5 Основи теорії надійності БС БДМБ Пашинський Віктор Анатолійович
Вівторок 1 інтелектуальна власність 516 Кропівна Альона Володимирівна
2  
3  
4 Проектування промислових БС БДМБ Заворуева Іна Петрівна
Середа 1 Проектування промислових БС БДМБ5 Яцун Володимир Васильович
2
Інтелектуальна власність, 402, Кропівна Альона Володимирівна
3  
4 Реконструкція БС 614 Дарієнко Віктор Вікторович
Четвер 1 САПР у будівництві, 611 Яцун Володимир Володимирович
Випробування будівель і споруд, БДМБ Скринник І.О.
2 Охорона  праці в галузі 611, Лізунков Олександр Вікторович
Цивільний захист, 570 Мезенцева Оксана Миколаївна
3  
4 САПР у будівництві 611 Яцун Володимир Володимирович
П'ятниця 1 Випробування будівель і споруд 611 Скринник Іван Олександрович
2 Реконструкція БС, 611 Дарієнко Віктор Вікторович
 
3  
4

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

курс (осінній семестр)  МАГІСТРИ 2020-2021 н.р.

 

Шифр групи БІ 20м ДМ 20м
Понеділок 1   Моделювання технічних систем БДМБ Портнов Геннадій Давидович
Спеціальні залізобетонні КБСІМ 614, Дарієнко В.В.
2 Спеціальні залізобетонні КБСІМ 614 Дарієнко Віктор Вікторович Моделювання технічних систем БДМБ, Портнов Г.Д.
Випробування машин та обл., БДМБ Карпушин С. О.
3 Метод скінчених ЕАСР 614 Тихий Андрій Анатолійович Випробування машин та обл. БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
4    
5    
Вівторок 1 Проектна справа у будівництві 602 Настоящий Владислав Анатолійович Основи патентознавства та АП БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
2 Проектна справа у будівництві 602 Настоящий Владислав Анатолійович Основи динамічного розр.маш БДМБ Портнов Геннадій Давидович
3    
4 Методологія та методика НД БДМБ Пашинський Віктор Анатолійович Метод скінчених ЕАСР БДМБ Тихий Андрій Анатолійович
Середа 1 Іноземна мова НС 310 Миценко Валерій Іванович Метод скінчених ЕАСР БДМБ Тихий Андрій Анатолійович
2 Методика викладання у ВШ, ауд.№ 3 Барабаш В. А. Методика викладання у ВШ, ауд.№ 3 Барабаш В. А.
Метод скінчених ЕАСР 602, Тихий Андрій Анатолійович  
3    
4 Методика викладання у ВШ, БДМБ Настоящий В. А. Методика викладання у ВШ, БДМБ Настоящий В. А.
Методологія та методика НД, БДМБ Пашинський В. А.  
Четвер 1 ФПНП ауд.№ 3 Стежко Зоя Василівна ФПНП ауд.№ 3 Стежко Зоя Василівна
2   Основи патентознавства та АП БДМБ Карпушин Сергій Олександрович
3    
4    
П'ятниця 1    
2    
3    
4    

Затверджую:

Перший проректор ЦНТУ

__________________В. Кропівний

"_______"__________2020р.

ГРАФІК

роботи екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій ЦНТУ

освітньо-професійного рівня «бакалавр»

зі спеціальності 133 " Галузеве машинобудування" освітньо-професійної програми " Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання" та напряму 050503  " Машинобудування " спеціальності 6 05050308  " "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання"

 (код та найменування спеціальності)

 

   
№ п/п Група. кількість здобувачів освіти Аудиторія День роботи Години проведення екзамену.
1 2 3 4 5
1 ГМ(ДМ) 16 (3), ГМ(ДМ)-17-3 СК (3), ГМ(ДМ) -18СКЗ (3), МБ(ДМ) 15 -1П (1) НК №4, ауд. № 7   23 червня, 2020 8.30 – 12.30

 

   

 

    Завідувач кафедри БДМБ проф.                                                                                                              В. Настоящий

 

   

 

   

Затверджую:

Перший проректор ЦНТУ

__________________В. Кропівний

"_______"__________2020р.

ГРАФІК

роботи екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій ЦНТУ

освітньо-професійного рівня «бакалавр»

 зі спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія” та напряму 060101 "Будівництво"

спеціальності 6 06010101 "Промислове і цивільне будівництво".

(код та найменування спеціальності)

 
№ п/п Група. (кількість здобувачів освіти) Аудиторія День роботи Години проведення екзамену.
1 2 3 4 5
1 БІ18-СКЗ (15) БП 15-1П (2) НК №4, ауд. № 7, НК №4, ауд. № 8, 23 червня 2020 13.00—17 00
БІ 16 (13) БІ 18 СК-2 (2) НК №4, ауд. № 7, НК №4, ауд. № 8, 24 червня, 2020 8.30 – 12.30
3 .БІ І7-1 3СК (1) НК №4, ауд. № 6 НК №4, ауд №10,     24 червня, 2020 8.30 – 12.30
4 БІ І7-2 3СК (11) НК №4, ауд. № 7, НК №4, ауд. № 8, 24 червня, 2020 13.00—17 00
5 БІ І7-2 3СК (10) НК №4, ауд. № 6 НК №4, ауд №10,     24 червня, 2020 13.00—17 00

 

   

 

    Завідувач кафедри БДМБ проф.                                                                                                                      В. Настоящий

 

   

 

   

Графік занять в дистанційному режимі:

 

 
© 2021 KNTU